O nas

EDICA to wspólna marka dla producenta kalendarzy książkowych, usług druku książek oraz usług prepress. Od 30 lat nieustannie udoskonalamy nasze produkty, śledzimy trendy w branży poligraficznej i dzięki temu możemy być, nie tylko wykonawcą zleceń naszych Klientów, ale również doradcą w procesie wyboru materiału, technologii i wykończenia.
Realizujmy zlecenia dla największych wydawnictw w Polsce. Posiadamy dopracowaną strukturę organizacyjną. która gwarantuje sprawną obsługę zleceń, skuteczną kontrolę jakości i terminową realizację.
Dbamy o jakość naszych produktów, dzięki czemu otrzymujemy pozytywne opinie badających nas firm audytorskich. Liczne nagrody i wyróżnienia potwierdzają to, że potrafimy spełniać, wysoko postawione wymagania, naszych Klientów.

Historia

W branży poligraficznej pracujemy od 30 lat. Służymy naszym Klientom doświadczeniem, wiedzą i intuicją. Zapewniamy profesjonalną obsługę, nowoczesny park maszynowy i najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne.

Zobacz więcej

Nagrody

Przez 30 lat zdobyliśmy wiele nagród i wyróżnień. Jesteśmy z nich bardzo dumni, bo potwierdzają jakość naszych usług, a jednocześnie są dla naszych Klientów gwarancją udanej współpracy.

Zobacz więcej

Certfikaty

Wyprodukowane u nas książki są zarówno ekologiczne jak i najwyższej jakości. Dowodem na to, jest posiadany przez nas certyfikat FSC oraz certyfikaty ISO 9001 oraz ISO 14001.

Zobacz więcej

Dotacje UE

DOTACJE NA INNOWACJE
Opracowanie i wdrożenie linii wzorniczej kalndarzy w firmie EDICA S.A.

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego