Park maszynowy

Jesteśmy jedną z wiodących drukarń dziełowych w Polsce. Produkcja odbywa się na nowoczesnych liniach technologicznych w zakładzie w Poznaniu. Bogate zaplecze techniczne jest w stanie sprostać najtrudniejszym wymaganiom. Nasze możliwości produkcyjne pozwalają nam na wykonywanie ponad miliona książek miesięcznie.

Nasz potencjał produkcyjny stanowią pełnoformatowe, wysokowydajne maszyny drukarskie – łącznie 26 agregatów i blisko 200 maszyn i urządzeń introligatorskich. Specjalizujemy się w produkcji wysokiej jakości książek w oprawie twardej i broszurowej – standardowej oraz ze skrzydełkami z użyciem materiałów powlekanych, offsetowych i objętościowych.

Posiadmy m.in.: trzy linie do oprawy twardej; trzy automaty do produkcji okładek standardowych i z okrągłymi narożnikami; dwie w pełni zautomatyzowane maszyny do cięcia registrów, a także maszynę do zadruku tasiemek;  urządzenie do zaokrąglania narożników bloku oraz wiele innych maszyn introligatorskich.

W produkcji stosujemy kleje na zimno, na ciepło – Hotmelt oraz Two-Shot do zaklejania bloków pod oprawę twardą oraz klej PUR.

Zakład jest dobrze przygotowany do realizacji zarówno standardowych, jak i nietypowych zleceń.

Drukarnia

Introligatornia

Magazyn

Prepress

Zobacz galerię